آلومینیوم کامپوزیت پانل با روکش نانو

ایده هایی ناب و استفاده از آلومینیوم کامپوزیت در نما
مرداد ۸, ۱۳۹۶
طراحی و کاربرد خلاقانه آلومینیوم کامپوزیت
مرداد ۱۷, ۱۳۹۶

آلومینیوم کامپوزیت پانل با روکش نانو

آلومینیوم کامپوزیت نانو ضمن دارا بودن خواصی نظیر ضد آلایندگی، مقاومت در برابر آتش، استحکام مناسب و غیره، به دلیل بهره مندی از تکنولوژی برتر نانومتر از خصوصیات منحصر به فردی نظیر خود تمیز کنی، مقاومت در برابر مواد اسیدی و قلیایی نیز برخوردار می باشد.

آلومینیوم کامپوزیت نانو ضمن دارا بودن خواصی نظیر ضد آلایندگی، استحکام مناسب و غیره، به دلیل بهره مندی از تکنولوژی برتر نانومتر از خصوصیات منحصر به فردی نظیر خود تمیز کنی، مقاومت در برابر مواد اسیدی و قلیایی نیز برخوردار می باشد.لذا با توجه به ویژگی های فوق، هنگام استفاده از ورق نانو در مقایسه با ورقهای پی وی دی اف معمولی، دیگر نگرانی درخصوص تمیز نمودن سطوح نما، به خصوص در مورد ساختمان های بلند مرتبه وجود ندارد

ساختار پانل نانو

آلومینیوم کامپوزیت پانل نانو از یک لایه محافظ که خاصیت تمیز کنندگی خودکار دارد، بر روی سطح رنگ گرد و خاک را براحتی جدا کرده و آلودگی را تجزیه می کند و یا بعبارتی خاصیت تمیز کنندگی خودکار دارد.

هنگام بارش طولانی باران لک های سیاهی بین شکافها بوجود می آیند که تمیز کردن آنها سخت بنظر می آید و تاثیر بدی روی ظاهرداردکه  پانل نانو این مشکل را حل کرده است. خاک و گرد و غبار به سختی به آن می چسبد .

ورق کامپوزیت نانو هایگلاس شاینینگ پرمیوم باند

ورق کامپوزیت نانو هایگلاس شاینینگ پرمیوم باند