اطلاعات بسیار مهم در خصوص کامپوزیت
بهمن ۱, ۱۳۹۶
قیمت اجرای نمای کامپوزیت
اسفند ۳, ۱۳۹۶
تست کیفیت_QC

تست کیفیت

انجام تست کیفیت

پروسه QC (انجام تست کیفیت) روی ورق های کامپوزیت پرمیوم باند طی سه مرحله انجام میگیرد.این سه مرحله شامل بازرسی قبل از تولید ، پروسه تولید و بازرسی پس از تولید می باشد.

مرکز تست کنترل کیفیت کارخانه پرمیوم باند با تفکر تولید محصولاتی با کیفیت قابل رقابت با استاندارد های جهانی مجهز به مدرن ترین و دقیقترین ابزارهای آزمایشگاهی در خاورمیانه توسط گروهی مجرب و متخصص هدایت می شود.

این مرکز سه نکته زیر را مورد توجه بسیار قرار میدهد:

۱: مواردی از جمله کنترل دستگاهها ، هدایت خطهای تولید ، مدیریت پروسه ها و رعایت ضوابط تمامیت اجرا.

۲: صلاحیت گروه از لحاظ دانش ، حرفه و تجربه .

۳: موارد دیگر شامل فرهنگ سازمانی گروه ، انگیزه و روحیه تیمی و در نهایت رسیدن به یک هدف :”کیفیت”

با توجه به تنوع آب و هوایی متفاوت در کشور ایران ، یکی از حائز اهمیت ترین تست هایی که در این مرکز صورت می گیرد تست سرما به دمای -۲۰ درجه سانتیگراد و تست های حرارت بالا از ۶۰+ درجه سانتیگراد الی ۸۰+ درجه سانتیگراد مطابق با استاندارد ASTM می باشد که نتایج حاصله بیانگر سازگاری ورق های کامپوزیت پرمیوم باند با شرایط سخت آب و هوایی مختلف از جمله مناطق بسیار سرد مانند آذربایجان و مناطق گرم و مرطوب مانند جزایر خلیج فارس می باشد.

تست های دیگر شامل  تعیین شاخص جریان مذاب (MFI) ، تشخیص رنگ ، اندازی گیری ضخامت پوشش ، اندازه گیری حرارت ، ضربه ،خمش ، کشش، تعیین PH  ( شرایط اسیدی و قلیایی) محیط ، تعیین سختی پلی اتیلن ، اندازه گیری رطوبت ، تعیین ابعاد داخلی و خارجی ورق ، اندازه گیری وزن ، تعیین حفره در پلیمر و کیفیت سطح ورق، استقامت ورق در نمک ، دوام در برابر سایش و تست خراش  مطابق با استاندارد های ASTM  می باشد.

با عنایت به لطف خداوند ، مفتخریم که اعلام نمائیم مرکز تست کنترل کیفیت پرمیوم باند تنها مرکز در خاورمیانه و اروپاست که ماهانه متراژ بالایی از   ACPرا جهت آزمایشهای گوناگون تعیین کیفیت به شیوه دیجیتالی و حرفه ای و نیز هر ۴۰ دقیقه بصورت دستی اختصاص داده است.در نهایت ، نتایج حاصله به CEO  گزارش داده می شوند تا  از هرگونه ریسک کیفیتی در خروجی کارخانه جلوگیری به عمل آید.