هدف از تاسیس گروه مهندسی گارنت چه بود؟

همایش تخصصی بلند مرتبه سازی پرمیوم باند مشهد
اردیبهشت ۱۵, ۱۳۹۵
کاربرد ، مقایسه و ویژگی ورق آلومینیوم کامپوزیت
اردیبهشت ۱۹, ۱۳۹۵

هدف از تاسیس گروه مهندسی گارنت چه بود؟

مدیران گروه مهندسی گارنت با توجه به تجارب طولانی علمی– صنعتی در کشور بویژه در زمینه آلومینیوم کامپوزیت تصمیم به اجرای پروژه جهت استفاده بهینه از این محصول مهم با خواص منحصر بفرد گرفتند و البته کمکی نیز در ایجاد پیشرفت و زیبا سازی شهر مقدس مشهد که به عنوان یکی از بزرگترین مراکز اسلامی دنیا شناخته می شود تلاش و جدیت هر چه بیشتر نمودند تا در این امر خطیر نقشی هر چند کوچک داشته باشند از این جهت گروه مهندسی گارنت نماینده رسمی پرمیوم باند با سابقه فعالیت چندین ساله در زمینه نماسازی آلومینیوم کامپوزیت در مشهد مشغول به فعالیت بوده و در خدمت رسانی به صنعت ساختمان و ارائه بهترین خدمات در خور شأن پروژه های شهر مقدس مشهد از جمله همکاری با پروژه آرمان ، پروژه آرمیتاژ گلشن، پروژه برج مشهد ، پروژه شهر هشتم(مجلل) ، پروژه آکسون، پروژه برج سفارشی الیزه ، پروژه آسمان ۲ ، پروژه زعفرانیه تربت حیدریه ، پروژه عمارت هشتم شرق و… داشته است .

توضیح بیشتری در خصوص ارتباط فعالیت شرکت با صنعتی سازی ساختمان

استفاده بهینه آلومینیوم کامپوزیت در مورد محصولات این شرکت دقیقا به صنعتی شدن ساختمان سازی مرتبط است. چند فاکتور اساسی در ساختمان سازی عبارتند از: ایمن سازی، زیبائی، سهولت و البته هزینه اجرا.
کشور ما دارای دو مشخصه بارز است:
۱- تنوع زیاد آب و هوائی، ۲- واقع شدن درمنطقه با احتمال زلزله خیزی زیاد. این دو عامل تاثیر بسزائی در سازه ها و مصالح مصرفی این سازه ها می گذارد. بدیهی است ماندگاری مصالح بکار رفته در ساختمان‌سازی نواحی مختلف متفاوت خواهد بود. این موضوع جدا از بحث زیبائی شناسی، بر هزینه اجرا نیز موثر است. از بعد دوم نیز می توان گفت تعیین نیروی زلزله در محاسبات سازه‌ای دارای اهمیت زیادی است که به عواملی مانند وزن وابسته است. در اینجاست که پانل کامپوزیت آلومینیومی در هر دو مورد عرض اندام می کند.