فواید استفاده از ورق کامپوزیت آلومینیوم
آذر ۱۶, ۱۳۹۶
طرح چوب بافت دار پرمیوم باند
ورق کامپوزیت طرح چوب پرمیوم باند
آذر ۲۶, ۱۳۹۶
ورق کامپوزیت طرح سنگ مات

ورق کامپوزیت طرح سنگ مات

ورق کامپوزیت طرح سنگ مات

امروزه اگر کسی بخواهد نمای طرح سنگ را در دکوراسیون داخلی و یا خارجی مورد استفاده قرار دهد ، نمی تواند اهمیت طبیعی بودن آن را نادیده بگیرد .

پرمیوم باند با در نظر گرفتن این مهم و با ارائه ی ورق کامپوزیت طرح های سنگ از نوع مات این نیاز را پاسخ گفته است .

ورق کامپوزیت سری طرح سنگ مات علاوه بر طبیعت زیبای آن ، دارای آلیاژی با کیفیت ویژه ، پوشش P.V.D.F و ضخامت آلومینیوم بسیار بالا و نیز خاصیت ضد حریق می باشد .

این طرح ها از میان بیش از ۳۵۰ طرح کارشناسی شده با نگاهی فنی و زیباشناسانه انتخاب و برای اولین بار توسط شرکت پرمیوم باند تولید و عرضه می گردد .

ویژگی ها و کاربرد ورق کامپوزیت طرح سنگ مات

علاوه بر تمامی مزیت های شناخته شده ورق های کامپوزیت برند پرمیوم باند همچون وزن سبک ، انعطاف پذیری بسیار بالا ، نصب آسان ، مقاومت در برابر شرایط جوب مختلف و نیز مقاومت در برابر آتش ، کشش و فشار و همچنین سطح بسیار صیقلی و دارا بودن بالاترین ثبات و کیفیت رنگی ، ورق های کامپوزیت سنگ مات بدلیل زیبایی چشمگیر و ضخامت قابل توجه پوسته و خاصیت ضد حریق آن ، قابل استفاده در تمامی پروژه های کلان و برج های عظیم اداری و مسکونی می باشد .

در نمای های داخلی نیز با حفظ اصالت و استحکام سنگ و برتری هایی همچون عدم فرسایش ، عدم تغییر رنگ و عایق سانی صوتی و حرارتی آن کاربرد ویژه ایی می یابد .